Fotopuzzle a hry - dnes objednáte, zajtra odošleme! Truck

Vytvoriť Puzzle-adventný kalendár

Puzzle-adventný kalendár

Hodnotenie produktu:
2 pôsobivé návrhy
200 dielikov, rozdelené do 24 okienok
27 cm x 39 cm x 6 cm
Voliteľne so sladkosťami
od 29,99 €
Pravdepodobné dodanie:
St, 24.10.2018 – Št, 25.10.2018
Popis produktu
Tipy a nápady
Puzzle - príslušenstvo
Časté otázky

Popis produktu

Tento advent bude úplne iný. Postarajte sa o zmenu s puzzle-adventným kalendárom. Nový a len u nás: 24 okienok je naplnených puzzle dielikmi z vlastnej fotografie – tak, že dieliky z každého dňa nadväzujú postupne až do celého fotopuzzle. Kúsok po kúsku sa bude zväčšovať až do Štedrého dňa.

Môže byť niečo napínavejšieho než puzzle, ktorého motív človek ešte nepozná? Deti sa budú radovať rovnako ako príbuzní a známi. Náš jedinečný adventný kalendár je perfektný nápad na prekvapenie a pravý adventný zážitok.

Každodenná zábava pri skladaní puzzle skracuje dobu čakania na Štedrý večer a neobyčajne zvyšuje radostné očakávanie.

Puzzle-adventný kalendár s 200 dielikmi za 29,99 € – ak budete chcieť, pribalíme Vám naviac k puzzle dielikom do každej priehradky sladkosť. Na výber máme z troch rôznych variantov.

vekové odporúčanie

od cca 5 rokov

Takto to funguje

Takto to funguje – krok 1
  1. Nahrajte svoj motív pre fotopuzzle
Takto to funguje – krok 2
  1. My Vaše fotopuzzle vyrobíme
Takto to funguje – krok 3
  1. ... a naplníme týmito 200 dielikmi adventný kalendár

Veľkosť adventného kalendára

Veľkosť puzzle-adventného kalendára

Veľkosť okienok adventného kalendára

Veľkosť puzzle-adventného kalendára - okienka

Veľkosť puzzle dielikov

Veľkosť puzzle dielikov

Veľkosť zloženého fotopuzzle

Veľkosť zloženého fotopuzzle

Pomer veľkostí

Pomer strán

Vybrané sladkosti

V procese objednávania môžete k Vášmu puzzle-adventnému kalendáru pridať sladkosti.

U sladkostí pre puzzle-adventný kalendár sme sa rozhodli pre prémiové produkty nasledujúcich výrobcov:
Lindt
Haribo
Ritter Sport
Riegelein

A preto Vám odporúčame...

Ideálny darček

Takýto adventný kalendár exkluzívne iba u nás. Je originálnejší než bežný adventný kalendár. Obdarovanému ním osladíte predvianočné obdobie a zavŕšite ho perfektným prekvapením 24.12.

Hodí sa pre každého

K dispozícii je neutrálne rozvrhnutie s brilantnou tlačou. Okienka idú ľahko otvárať aj detským ručičkám. Pretože puzzle dieliky sú relatívne veľké, hodia sa ako pre deti, tak aj pre dospelých. Skladať puzzle je zábava a podporuje ako duševnú kondíciu, tak aj motoriku.

Vysoký dopyt už minulý rok

Každý rok ponúkame iba limitované množstvo. Každé okienko môžete ešte doplniť vlastnými maličkosťami. Na prianie ponúkame aj rámik na mieru Vášho puzzle.

Tipy a nápady

  1. Vedeli ste, že na seba nadväzujúce puzzle dieliky budú rozdelené do jednotlivých okienok? Tak očakáva obdarovaného každý deň zodpovedajúcu časť puzzle. V puzzle dielikoch je to potom 8 dielikov denne a na Štedrý deň 16 dielikov. 24 adventných dní, to je dohromady 24 mini-puzzle.
  1. Páči sa Vám nápad na tento puzzle-kalendár, ale chýba Vám nápad na správny motív? Máme pre Vás pár nápadov - je jedno, či je to pre Vaše dieťa, milovanú či milovaného, prarodičov alebo priateľa. Tu je 10 top motívov na puzzle-adventný kalendár:
Motív Zamilovaný

Chcete Vášmu pokladu darovať niečo mimoriadne? Nechajte ho/ju poskladať si spoločnú spomienku! A ak ju skrášlite malým vyznaním lásky, dobyjete (znova) jeho/jej srdce! Možná je aj žiadosť o ruku.

Motív Dovolenka

Práve v zime si radi zaspomíname na poslednú spoločnú letnú dovolenku. Vyberte ako motív pre Váš puzzle-adventný kalendár peknú snímku z tohoto obdobia. Deň za dňom bude zreteľnejšie, o aký motív ide. No nie je to krásne!

Motív Dieťa

Ak ste sa prednedávnom stali rodičmi, určite Vášho partnera najviac poteší puzzle s Vaším dieťaťom. Ale radosť budú mať určite aj prarodičia, keď si na advent budú môcť poskladať svoje vnúča.

Motív Darčekový poukaz

Hľadáte ešte nejaké nápady na darček alebo chcete niekomu za niečo poďakovať? Pozvite ho/ju na nejaký príjemný wellness víkend, na piknik alebo na koncert. S fotopuzzle ako darčekovým poukazom bude toto radostné očakávanie naozaj veľké a prekvapenie sa zaručene podarí!

Motív Domáci maznáčik

Najčastejšie sú to predsa len naše deti, koho adventným kalendárom obdarúvame. Z akého puzzle by mala Vaša dcérka nebo synček najväčšiu radosť? Napríklad z fotografie s domácim zvieratkom alebo najlepším kamarátom? Vy poznáte svoju ratolesť najlepšie.

Motív Vianoce

Vianočná nálada sa dá šíriť počas adventného obdobia aj úplne klasicky. Mali ste v minulom roku krásny vianočný stromček? Stavali ste snehuliaka? Objednajte si z týchto momentov puzzle s 200 dielikmi a užite si tento moment po druhýkrát.

Motív Domáci maznáčik nový

Čestné miesto pre najlepšieho priateľa človeka sa tento rok nachádza… v adventnom kalendári. Náš návrh: nechajte obdarovaného najskôr skladať fotku a na Štedrý večer naň vyskočí nový člen rodiny - z darčekového balenia!

Motív Rodina

Je pre Vás rodina to najdôležitejšie v živote? To je vždy pekný motív: fotka celej rodiny. Tento rok v adventnom kalendári, kúsok po kúsku..

Motív Spolužiak

Medzi spolužiakmi sú adventné kalendáre tiež veľmi obľúbené. Spoločných fotografií je určite veľa, napríklad z posledného výletu, športových akcií alebo maturitného plesu. Jedno je už teraz isté: Váš spolužiak bude vyvaľovať oči.

Motív Kolega

S kolegami trávime veľkú časť nášho času. Prečo nezabaliť do adventného kalendára fotku z posledného spoločného projektu? Malé darčeky posilňujú tímového ducha a priateľstvo.

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10

Puzzle - príslušenstvo

Rámik na puzzle
24,99 € 21,19 €
Lepidlo na puzzle
6,99 € 5,89 €
Puzzle-podložka
17,99 € 15,29 €

Časté otázky

Ako si vytvorím svoj osobný puzzle-adventný kalendár?
Najskôr nahrajte svoj obrázok na fotopuzzle. Potom zvoľte motív z dvoch predlôh a podľa priania zvoľte sladkosti.
Pasujú puzzle dieliky z jednotlivých okienok naozaj dohromady?
V každom okienku sú len k sebe patriace dieliky. Takže každý deň sa skladá na seba nadväzujúca časť.
Musím do adventného kalendára objednávať sladkosti?
Nie, môžete si adventný kalendár objednať aj jednoducho bez sladkostí, len s Vaším fotopuzzle.
Je možné zabaliť do adventného kalendára viac fotopuzzle?
Nie. Z dôvodu výrobného procesu je možné len jedno fotopuzzle na adventný kalendár.
Všetky ceny sú uvedené vrátane DPH