Kvalitné puzzle pre veľkú zábavu

Kvalitné puzzle pre veľkú zábavu

Puzzle Premium od fotondo.sk

Našou úlohou je okrem iného zaručiť sa za náš výrobok: najväčší výber z najlepšej kvality. Úplne sme sa zbláznili do puzzle. A to, že chceme byť s každou skladačkou puzzle lepší, má dobrý dôvod. Na naše výrobky máte oprávnene vysoké nároky. Nakoniec ste ich osobito stvárnili vlastnými fotkami a chcete svoj unikát darovať milovanému človeku. Týmto nárokom chceme vyhovieť profesionálnym spracovaním puzzle a láskou k detailu.

Fotopuzzle s 15-ročnou zárukou

Každý dielik je unikátny

Už poznáte našu 15-ročnú záruku? Náš prísľub kvality sa vzťahuje na trvanlivosť tlače, lepenky a kašírovania. Stanovený cieľ: s vašimi puzzle budete bezpochyby spokojní – aj po mnohých rokoch.
 

delivery-time-truck
Pravdepodobné dodanie:
ut, 07.12.2021 - st, 08.12.2021
delivery-time-truck
Pravdepodobné dodanie:
ut, 07.12.2021 - st, 08.12.2021

Najlepšia kvalita puzzle a vlastná výroba

Sľuby a záruky môže dať človek len vtedy, keď je o nich sám pevne presvedčený. A my sme. Mnohé roky sme si osvojovali odborné poznatky, aby sme mohli ako prémioví výrobcovia puzzle vytvárať trh. Rozhodnutie pre vlastnú výrobu puzzle a hier bolo v tomto prípade kľúčové.

Perfektné puzzle vďaka precíznemu vysekávaniu

Precízne vysekávané puzzle od fotondo.sk

Precízne vysekané puzzle sú garanciou najlepšej zábavy. Sila ručne robeného vysekávacieho noža je u nás v čo najlepšom pomere k hrúbke lepenky. Všeobecne platí, že jemné vysekávacie nástroje a hrubá lepenka zaručujú dobrú kvalitu. Vytvoriť medzi oboma ideálny pomer je ozajstné umenie, milimetrová práca v pravom zmysle slova. Výsledok: na jednej strane sa diely dajú jednoducho a hravo poskladať, ale na druhej stranu spolu držia pevne a trvalo. Výčnelky a otvory pre ne určené do seba perfektne zapadajú. Rôznorodé vysekávanie sa popritom dodatočne postará o tú pravú radosť z puzzle.

Kvalitné puzzle pre veľkú zábavu
Lepenka Premium od fotondo.sk
Luxusný povrch
Záverečná kontrola

Lepenka Premium

Lepenka Premium

Pri výrobe používame vysokokvalitnú 2,2 mm hrubú lepenku. Tá urobí vaše fotopuzzle obzvlášť pevné a odolné. Teda radosť bude trvať aj po viacnásobnom skladaní. A dieliky vydržia bez problémov dokonca aj pri intenzívnej záťaži detskými rukami. Samozrejme, že pri používanom materiáli dbáme okrem najvyššej kvality aj na životné prostredie. Na fotke vľavo vidíte takzvaný dielik Discounter s 1,5 mm hrubou lepenkou a vedľa vpravo na porovnanie dielik Premium od fotondo.sk.

Luxusný povrch

Luxusný povrch

Naše fotopuzzle sa vyznačujú antireflexným matným povrchom. Vďaka tomuto povrchu puzzle vyzerajú obzvlášť exkluzívne. Radosť z puzzle neruší žiadne odrážanie, ani na priamom svetle – nezáleží na tom, či puzzle skladáte v zime pri svetle sviečok, alebo v lete na terase. Diely sú vyrobené zo špeciálneho papiera, ktorý je príjemný na dotyk.

Prísna záverečná kontrola

Prísna záverečná kontrola

Všetky fotopuzzle musia prejsť prísnou záverečnou kontrolou. Von z výroby môžu ísť len také puzzle, ktoré zodpovedajú našim požiadavkám. Preto po výrobnom procese všetky puzzle dôkladne prekontrolujeme. Našou hnacou silou je vaša radosť z úspešného darčeka. Každý deň niečo nové! Kontrolované sú hlavne:

 • tlač motívu,
 • kašírovanie motívu na lepenke,
 • vysekávanie,
 • tlač a kašírovanie škatúľ.

Porovnávanie kvality

Skladatelia puzzle na fórach a blogoch presne opisujú, aké požiadavky by podľa nich mali spĺňať vysokokvalitné puzzle. Diely do seba musia zapadať len na určených miestach a musia byť dokonale vysekané tak, že nebudú navzájom nijako spojené. Keď sú už však poskladané, majú držať pohromade tak, že sa jednotlivé úseky skladačky dajú na podložke presunúť. V balení by malo byť málo prachu spojeného s výrobou a tvar dielikov by mal byť rôznorodý tak, aby stupeň náročnosti nebol príliš vysoký. Výrobcovia puzzle boli v jednom nezávislom teste dôkladne testovaní. Fotondo.sk obstáli s hodnotením „veľmi dobre“.

Kvalita puzzle od fotondo.sk

 •  vlastná výroba puzzle
 •  precízne vysekávanie
 •  2,2 mm hrubá lepenka Premium
 •  jedinečnosť a súdržnosť dielov
 •  moderná digitálna tlač
 •  systematické kontroly kvality
 •  dodržanie normy v oblasti bezpečnosti hračiek DIN-EN 71, čo sa týka zdravia ohrozujúcich zložiek
 •  15-ročná záruka
delivery-time-truck
Pravdepodobné dodanie:
ut, 07.12.2021 - st, 08.12.2021
delivery-time-truck
Pravdepodobné dodanie:
ut, 07.12.2021 - st, 08.12.2021